Menu
Your Cart

Giyim bayan

Moda her kesimden bayan için önemlidir. Özellikle Tesettürlü Bayanlar için tasarlanan kıyafetler oldukça modern çizgilere sahip olarak üretilmekte ve oldukça şık olmaları ile de dikkatleri sık sık üzerinde toplamaktadır. Tesettürlü bayanlar için özel olarak üretilmekte olan tesettür giyim kategorisinde değerlendirilen elbiselerin geneli günlük kullanım için üretilmiş olsa da oldukça şık bir görünüme sahiptir. Tesettürlü Bayanların da şık giyinebileceğini kanıtlar nitelikte olan bu kıyafetler oldukça farklı tasarımlara sahip ve oldukça geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Tesettürlü Bayanların giyebileceği çok farklı kıyafetler bulunmamaktadır düşüncesinin aksine Tesettürlü Bayanlar için de birden fazla elbise bulunduğu açıkça gözler önüne serilmektedir. Tesettürlü Bayanlara modayı sunmak amacı ile sizlere sunulan elbise seçenekleri arasından kendinize yakışacağını düşündüklerinizi tercih ederek kendi modanızı yaratabilirsiniz.

Çoğu insan Tesettürlü Bayanlar için üretilmekte olan her kıyafetin abiye niteliği taşıdığı yanılgısına düşmektedir. Bu düşünce doğru değildir. Tıpkı açık bayanların günlük kıyafetleri ve abiyeleri arasında farklılıklar bulunduğu gibi tesettür abiye modelleri de farklılıklar göstermektedir. Tesettür abiye, mezuniyet kıyafeti ve buna benzer özel günlerde kullanılmak üzere tasarlanan kıyafetlerde daha yoğun işlemeler bulunmaktadır. Günlük kıyafetler daha fazla parçadan meydana gelirken bu özel kıyafetlerde diğer abiyelerde olduğu gibi genellikle tek parça kıyafetler tercih edilmekte ve yine açık abiyelerde olduğu gibi daha gösterişli ve şık kumaşlar ve işlemeler tercih edilerek üretilmektedir.

Tesettürlü Bayanlar için de pek çok kıyafet seçeneği bulunduğunu ve Tesettürlü Bayanların da şık olabileceğini gözler önüne sermekte olan tasarımlar ile Tesettürlü Bayanların tercih edebileceği pek çok kıyafet seçeneği sizlere sunulmaktadır. Tesettür kıyafetler kendi içerisinde çeşitlilik gösterebileceği gibi tesettür ayakkabi gibi aksesuarlar da Tesettürlü Bayanların tarzlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Tesettürlü Bayanlar da tıpkı açık bayanlar gibi oldukça çeşitli tarzlara sahip olarak giyinebilmektedir. Başörtüsü, kıyafet, özel günlerde tercih edilen abiyeler, çanta ve aksesuarlar açısından oldukça zengin olan tesettür giyim alanında Tesettürlü Bayanların da tercih edebileceği pek çok model ve tarz olduğu açıkça gözler önüne serilerek Tesettürlü Bayanların modası yaratılmıştır

Bu siteyi kullanarak gizlilik ve çerezleri kabul etmiş bulunursunuz.